دستگاه پوست کن

 معرفی:
پوست کن (شلتوک) MLGQ51E
یک ماشین تبدیل فرکانس کاملاً اتوماتیک و با راندمان بالا با طراحی بهینه سازی علمی و تعداد نوآوری های فناوری ثبت شده و تحقیق و توسعه مستقل با موفقیت است که پایداری بد متمرکز بر مشکل، سطح پایین اتوماسیون در دستگاه بدنه کن موجود را حل می کند

گیربکس سنتی Husker با موتور دوگانه درایو فرکانس متغیر برای هر دو غلتک، گفتگو از طریق رابط صفحه نمایش لمسی، عملکرد هوشمند، برای دستیابی به کنترل کاملاً خودکار خارج شده است.
عملکرد کلی عالی، پایدار و قابل اعتماد، درجه اتوماسیون بالا، سر و صدای کم، تجهیزات کلیدی لازم برای دیدار با شرکت آسیاب برنج مدرن برای بهبود کارایی اقتصادی، برای دستیابی به تولید فشرده، در مقیاس بزرگ و خودکار است.

 پارامتر تکنیک:
خروجی (t/h): 7-10

مشخصات:
درایو اینورتر دو موتوره و سوئیچ زمان بندی خودکار در حال استفاده، افزایش راندمان انتقال، کاهش لرزش و سر و صدا، بهبود محیط تولید صحنه و در عین حال کاهش هزینه های کاربر. فناوری ثبت اختراع روش غلتک لاستیکی ثابت، بدون لرزش، درایو با تسمه تایم بدون لغزش. درجه بالایی از اتوماسیون، وضعیت کار با گفتگوی صفحه لمسی، عملکرد هوشمند، بدون مراقبت. با تنظیم خودکار فشار بین غلتک ها، نزدیک شدن خودکار به یکدیگر در هنگام تغذیه، خاموش شدن خودکار در صورت عدم تغذیه، کنترل جریان خودکار، باز و بسته شدن خودکار درب برای تغذیه، هشدار اضافه بار، وضعیت کارکرد دستگاه نمایش زمان واقعی و سایر عملکردها. محصول انقلابی، صرفه جویی در نگرانی


دستگاه پوست کن نوین سازه پدیده سبز

معرفی:
دستگاه پوست کن : MLGT51

 با استفاده از جدیدترین تکنیک ها در خانه و داخل و همچنین تحقیقات روی پوسته شرکت ما، غلاف رول لاستیکی MLGT51 ثابت شده است که تجهیزات پردازش عالی برای کارخانه آسیاب برنج است.

 پارامتر تکنیک:
خروجی (t/h): 5.5-7.0
 توان (کیلووات): 11


مشخصات:
 با ساختار تکیه گاه دوگانه، رول قلوه سنگ برای ایجاد تفاوت در قطر انتهای رول، با عملکرد ثابت، مناسب نیست. دنده ها را از طریق جعبه دنده تغییر دهید، دیفرانسیل معقول و مجموع سرعت های محیطی چرخش بین چرخش سریع و رول آهسته را حفظ کنید. عملکرد پوسته می تواند به 85٪ - 90٪ برسد. نیازی به تعویض رول های لاستیکی در حین کار نیست، بلکه به سادگی بین رول ها تعویض می شود. استفاده از ریختن طولانی، با تغذیه یکنواخت، عملکرد ثابت. مجهز به مکانیزم زیر تغذیه اتوماتیک، عملیات آسان. از کانال هوای عمودی برای جداسازی شلتوک استفاده کنید، با اثر جداسازی بهتر، محتوای دانه کمتر در پوسته برنج، پوسته برنج کمتر موجود در مخلوط برنج پوست کنده و شلتوک.

 


 

 

دستگاه پوشت کن شالی

 

دستگاه پوست کن شالی
کد محصول: MLGT36
معرفی:
با استفاده از جدیدترین تکنیک ها , همچنین تحقیقات روی پوسته شالی باعث شده تا بهترین مواد را در تولید لاستیک های پوست کن بکار رود تا بهترین عملکرد را دارا باشد .
پارامتر تکنیک:
خروجی (t/h): 4.0-5.0
توان (کیلووات): 7.5
مشخصات:
دنده ها از طریق جعبه دنده قابل تغییر است / عملکرد پوسته می تواند به 85٪ – 90٪ برسد / نیازی به تعویض رول های لاستیکی در حین کار نیست/ از کانال هوای عمودی برای جداسازی شلتوک استفاده می شود.

 

Share with Telegeram منتشرکردن درتلگرام