دستگاه کالر سورتینگ

کالر سورتینگ CR7

سری Yongxiang CR از دسته رنگ واقعی برنج CCD رنگی، به خوبی طراحی شده، تولید شده است، با سطح بین المللی دستگاه مرتب سازی رنگ برنج حرفه ای، همراه با نیازهای تولید شرکت های مدرن پردازش برنج، و با فناوری و تجربه مرتب سازی رنگ برنج طولانی مدت Yongxiang. این دستگاه دوربین پرسرعت CCD رنگی با وضوح فوق العاده بالا، درجه هوش بالا، عملکرد ساده، عملکرد عالی، عملکرد قدرتمند، عملکرد صاف، برای رفع نیاز به انواع مرتب سازی رنگ برنج با دقت بالا را اتخاذ می کند. این طبقه‌بندی رنگ برنج مقرون‌به‌صرفه با درجه اول فعلی است که به کاربران امکان می‌دهد تا سطح محصول را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند و از مزایای اقتصادی خوبی برخوردار شوند. پارامتر تکنیک: خروجی (t/h): 13-21 قدرت (kw): 3.5 + 1.8 مشخصات:

 

استفاده از الگوریتم شبکه عصبی، شناسایی همزمان چند کلاسه و چند هدف، و استفاده از چند ماژول هوشمند، به ترکیبی رایگان از مواد مرتب‌سازی (مانند ترکیب رایگان حذف: زرد روشن، لکه‌ها، سفید شکمی، برنج کریستالی و انواع مختلف) دست می‌یابد.
  استفاده از منبع نور با روشنایی ثابت نزدیک به طیف طبیعی و دوربین هوشمند با وضوح فوق‌العاده پرسرعتCCD، خود مواد را کاملاً نشان می‌دهد تا به رنگ زرد بسیار روشن، لکه‌های ریز، سفید هسته و سایر مواد از جایی فرار نکنند
. با استفاده از الگوریتم تطبیق مواد برای ضبط، ضربه دقیقی به دست می‌آید، برای کاهش خروج غیر معیوب، همچنین کاهش مصرف گاز.
تطبیق خروجی تا 1500 هرتز، عمر طولانی، زمان پاسخ سریع، کوتاه و الگوریتم های پیشرفته با هم تا حد زیادی خروجی غیر معیوب را کاهش می دهد و همچنین مصرف گاز را کاهش می دهد.
 استفاده از ارتباطات شبکه اینترنت به  منظور دستیابی به انتخاب رنگ قابل مشاهده، نظارت بر زمان واقعی به دست می آید. WIFI و LAN به روش های مختلف برای اتصال سرور ابری؛ دستیابی به تجزیه و تحلیل داده های بزرگ از راه دور، پشتیبانی از فناوری از راه دور، ارتقاء از راه دور، نظارت بر زمان واقعی از راه دور وضعیت در حال اجرا تجهیزات، خدمات آنلاین بلادرنگ.
 تنها با یک لمس سه‌گانه عملیات ساده را به دست می‌آورد: "شروع -> تنظیم خودکار -> تغذیه" و صفر کردن در طول فرآیند تنظیم خودکار (در طول فرآیند تنظیم خودکار سنتی، برنج مورد نیاز است، بنابراین به راحتی مخلوط می‌شود) برای جلوگیری از رد شدن در آن.

 

کالر سورتینگ

کالر سورتینگ Qw5

مرتب کننده رنگ CCD سری  Yongxiang QW5
 یک مرتب کننده حرفه ای استاندارد بین المللی است که مطابق با نیازهای واقعی پردازش مدرن آرد گندم است. مرتب‌کننده سری QW با تجربه مرتب‌سازی طولانی‌مدت به دقت طراحی شده است و با قطعات برند بین‌المللی تولید می‌شود. این دستگاه دارای هوش بالا، تولید زیاد (10-24 تن در ساعت)، عملکرد عالی، عملکرد روان و به ویژه در از بین بردن بسیاری از عیوب است. این دسته‌بندی رنگ در حال حاضر مقرون‌به‌صرفه‌ترین است، بنابراین کاربران می‌توانند با هزینه‌های کمتر درجه محصول را تا حد زیادی بهبود بخشند. ارزش آن را دارد که کارخانه های آرد مدرن داشته باشند.

 پارامتر تکنیک: خروجی (t/h): 10-16 توان (kw): 2.6

مشخصات: سنسور CCD 2048 پیکسلی با حساسیت بالا با الگوریتم های پردازش حرفه ای، کیفیت تصویر بسیار خوب با نویز بسیار کم، بنابراین می توان عیوب را به راحتی شناسایی کرد.
 مخصوصاً برای از بین بردن گندم کپک زده و خالدار، فضولات موش، دانه ها، سنگ های کوچک و سایر ناخالصی ها مناسب است.
 
 نسل جدید تک اجکتور پرسرعت، فرکانس تا 1100 هرتز بالا، سرعت سوئیچینگ سریع، کنترل دقیق بدون دم هوا، دقت ضربه بالا، خروج کم، مصرف هوای کمتر، تولید زیاد. و عمر طولانی (بیش از 1 میلیارد بار، قابل بیمه با سه سال). ناودان بزرگ با درمان ویژه روی سطح، سایش صاف، بنابراین پرش گندم برای اطمینان از ثبات اثر مرتب‌سازی رنگ آسان نیست. ناودان صاف همچنین می تواند انجام را کاهش دهد. یک رابط انسانی با طراحی خوب، هوشمند، قدرتمند، ساختار واضح با رمز عبور درجه 3.
 عملکرد "تنظیم هوشمند یک کلید" بسیار کاربرپسند، ساده و آسان برای استفاده است. این دستگاه قابلیت اطمینان سیستم را تا حد زیادی افزایش می دهد. از بسیاری از قطعات با نام تجاری بین‌المللی استفاده می‌کند که با مدارهای بهینه‌سازی شده طراحی شده و با هنرها و صنایع پیشرفته ساخته شده‌اند. دارای سیستم نظارت هوشمند روی برد مانند دما، ولتاژ، جریان، حالت کار اجکتور و غیره است.

 

 

کالر سورتینگ

مرتب کننده رنگ CCD سری Yongxiang QW6
 یک مرتب کننده حرفه ای استاندارد بین المللی است که مطابق با نیازهای واقعی پردازش مدرن آرد گندم است.
مرتب‌کننده سری QW با تجربه مرتب‌سازی طولانی‌مدت به دقت طراحی شده است و با قطعات برند بین‌المللی تولید می‌شود. این دستگاه دارای هوش بالا، تولید زیاد (10-24 تن در ساعت)، عملکرد عالی، عملکرد روان و به ویژه در از بین بردن بسیاری از عیوب است. این دسته‌بندی رنگ در حال حاضر مقرون‌به‌صرفه‌ترین است، بنابراین کاربران می‌توانند با هزینه‌های کمتر درجه محصول را تا حد زیادی بهبود بخشند. ارزش آن را دارد که کارخانه های برنجکوبی مدرن داشته باشند.

پارامتر تکنیک:
 خروجی (t/h): 12-20 قدرت (kw): 2.8

 مشخصات: سنسور CCD 2048 پیکسلی با حساسیت بالا با الگوریتم های پردازش حرفه ای، کیفیت تصویر بسیار خوب با نویز بسیار کم، بنابراین می توان عیوب را به راحتی شناسایی کرد. مخصوصاً برای از بین بردن گندم کپک زده و خالدار، فضولات موش، دانه ها، سنگ های کوچک و سایر ناخالصی ها مناسب است.  نسل جدید تک اجکتور پرسرعت، فرکانس تا 1100 هرتز بالا، سرعت سوئیچینگ سریع، کنترل دقیق بدون دم هوا، دقت ضربه بالا، خروج کم، مصرف هوای کمتر، تولید زیاد. و عمر طولانی (بیش از 1 میلیارد بار، قابل بیمه با سه سال). ناودان بزرگ با درمان ویژه روی سطح، سایش صاف، بنابراین پرش گندم برای اطمینان از ثبات اثر مرتب‌سازی رنگ آسان نیست. ناودان صاف همچنین می تواند انجام را کاهش دهد. یک رابط انسانی با طراحی خوب، هوشمند، قدرتمند، ساختار واضح با رمز عبور درجه 3. عملکرد "تنظیم هوشمند یک کلید" بسیار کاربرپسند، ساده و آسان برای استفاده است. این دستگاه قابلیت اطمینان سیستم را تا حد زیادی افزایش می دهد. از بسیاری از قطعات با نام تجاری بین‌المللی استفاده می‌کند که با مدارهای بهینه‌سازی شده طراحی شده و با هنرها و صنایع پیشرفته ساخته شده‌اند. دارای سیستم نظارت هوشمند روی برد مانند دما، ولتاژ، جریان، حالت کار اجکتور و غیره است.

 

Share with Telegeram منتشرکردن درتلگرام