🔶 با نام و یاد آفریننده سبز 🔶

 

- اینجانب کاظم شالیکار با بیش از دو دهه فعالیت، که شروع آن از شرکت بهینه پویا طبرستان(مهندس قریشی) زیر نظر مهندسان چینی؛ امورِ نصب و راه اندازی شالیکوبی مدرن؛ بسته بندی و کالرسورتر را به مدت ۸ سال؛ سپری و دوره دیده ام.

 

- از سال ۱۳۹۰ بطور پیمانکار این شرکت؛ به کارهای پیمانکاری و تولید اقلام کوچکتر پرداختم و بعد از این مراحل؛ وارد به کار در بازار آزاد شدم که تجارب بی نظیری را به ثمر آورد.

 

- حال اجرای این تجارب نیاز به نوآوری و ارتقاء داشته؛ که با ادامه دادن به رشته تحصیلی مهندسی مکانیک و زبان خارجه وارد عرصه بازرگانی شدم و برای اینکه دیتاها و اطلاعات را همگام و در سطح بین المللی بالا ببرم؛ سفرهای زیادی را به کشور چین؛ برای شرکت در نمایشگاه های تخصصی این صنعت؛ به انجام رساندم.

 

- سرانجام با استقبال شما مشتریان عزیزم به این نتیجه رسیدم  که کارِ یونیک و در سطح A با کیفیت عالی را با چارچوبی حرفه ای تر و دپارتمانی با خط مشیِ کلان به شما مشتریانِ بزرگوار؛ ارائه دهم، که با بالا رفتن حجم کار سرانجام شرکت نوین سازه پدیده سبز را با  شماره ثبت ۸۶۳۴  به ثبت رساندیم تا گامیِ مهم و عزمی راسخ در راستایِ خدمت رسانی به آنچه در شان شما مشتریان گرامی می باشد؛ به عمل آوریم که با توجه به سیستمِ روز دنیا و تغییر در روند دستگاههای موردِ نیاز و تکنولوژی پیشرفته دستگاههای امروزی؛ افراد متخصص و مجرب را وارد شرکت نمودیم و همواره جهتِ تعالیِ شرکت، پذیرای حضور افرادِ مجرب در تیمِ خود خواهیم بود.

مهندس شالیکار مدیر شرکت نوین سازه پدیده سبز


💎  سخنی با همکاران محترم در اتحادیه شالیکوبی داران و صنایع وابسته  💎


➖ همانطور که مستحضرید "شرکت صنعتی نوین سازه  پدیده سبز" با بیش از دو دهه فعالیت در صنایع نوین تبدیلی بخش کشاورزی از معتبر ترین و به روز ترین شرکت های کشور محسوب میگردد.

 

➖ واردات هدفمند از بهترین و مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده از اصول علمی نصب با همراهی بهترین متخصصان دانشگاهی، به همراه توليد داخل امروز ما را در جایگاهی قرار داده است که افتخار نصب و راه‌اندازی خطوط در سراسر ایران را تجربه کرده ایم.

 ➖ این شرکت سال گذشته با افتخار بالاترین میزان رضایت مشتریان در نصب و خدمات پس از فروش را کسب نموده و امیدواریم با همراهی شما عزیزان این موفقیت ها همچنان ادامه داشته باشد.

 

💎 💎 


در پایان تشکر و قدردانی ویژه از صاحبان صنایع و فعالان این صنف مخصوصا مشتریان عزیزم که با اعتماد و انتخاب پدیده سبز همواره حامی و پشتیبان استقلال و خودکفایی كشور در بخش کشاورزی بودند.

شرکت نوین سازه پدیده سبز
با احترام
🔹 مجموعه تولیدی بازرگانی شرکت نوین سازه پدیده سبز
مدیر عامل کاظم شالیکار


📞  تلفن فروش:  ۰۱۱۴۴۴۴۲۵۲۵ -  ۰۹۱۲۱۷۵۰۳۴۳
📞  روابط عمومی:   ۰۱۱۴۴۴۴۲۵۲۶ -    ۰۹۱۲۲۲۱۵۶۶۷    -    09111009225

Share with Telegeram منتشرکردن درتلگرام