دستگاه سنگ گیر شالی  شرکت " نوین سازه پدیده سبز " در انواعِ مختلفی وارد می شود که دو مدل اصلی و پر تقاضا که برای کارخانجاتِ شالی؛ پر کاربرد می باشند را به شما معرفی می کنیم:

 

1) دستگاه سنگ گیرِ شالی  ( TQSX100)
معرفی:
سنگ‌ گیر گرانشی از نوع مکش مدل TQSX100 عمدتاً برای تمیز کردن دانه های خام از جمله گندم و برنج ، و همچنین حذف سنگ‌های مختلف در برنج مورد استفاده قرار می گیرد.
پارامتر تکنیک:
خروجی (t/h): 5-7
توان (کیلووات): 0.75
مشخصات:
راندمان بالا در از بین بردن سنگ / شیب غربال از 10 درجه تا 14 درجه بسته به مواد اولیه مختلف برای دستیابی به بهترین اثر پردازش قابل تنظیم است /  با فن خارجی، دستگاه کاملاً مهر و موم شده و بدون گرد و غبار /  لرزش و سر و صدای کم توسط مکانیسم ارتعاش با بلبرینگ لاستیکی

 

سنگ گیر شرکت نوین سازه پدیده سبز

 


2) دستگاه سنگ گیر شالی ( TQSX125)
 عمدتاً برای تمیز کردن گندم، سویا شلتوک، بادام‌زمینی کلزا در پردازش غلات و از بین بردن سنگ‌ها استفاده می‌شود که همان دانه و ناخالصی‌های سنگین‌تر در برنج است.
  پارامتر تکنیک: خروجی (t/h): 6-8 توان (kW): 1.1
 مشخصات: راندمان بالا در از بین بردن سنگ؛ با غربال کرکره ای، برای برخی از کارخانه های فرآوری غلات که در آن میزان سنگ های بیشتری در دانه خام وجود دارد، مناسب تر است. شیب غربال کرکره ای از 10 درجه تا 14 درجه بسته به مواد اولیه مختلف برای دستیابی به بهترین اثر پردازش متفاوت است. با فن خارجی، دستگاه کاملاً مهر و موم شده و بدون گرد و غبار دستگاه بیرونی، در نتیجه به پایان حفاظت از محیط زیست می رسد. مکانیسم رفت و برگشتی را با بلبرینگ لاستیکی، لرزش کمتر، سر و صدای کم اتخاذ کنید. یاتاقان های خود تراز شونده را با دستگاه جلوگیری از شلی بکار ببرید تا خاصیت مکانیکی پایدارتر شود.

سنگ گیر شالی


 

برای کسبِ اطلاعاتِ بیشتر در موردِ دستگاههای "شرکت نوین سازه پدیده سبز" با یکی از شماره های زیر تماس برقرار نمایید:

📞  تلفن فروش: 

        09121750343     09111009225


📞  روابط عمومی:  

         01144442526     01144442525

Share with Telegeram منتشرکردن درتلگرام